Evli Çiftlere Üçüncü Masaj Çeşitleri

Çiftlere Masaj Çeşitleri Sevgilinize, Eşinize Masaj Hediye Etmek İstemezmisiniz ? Doğum Gunünde, Evlilik Yıl Dönümünüzde Eşinize Masaj Hediye Edin. Evliliğinize Renk Kattın 

Peki Nasıl Oluyor Bu Eşinize Hediye Etmeden Önce randevu alıp kendinizi ayarlıyorsunuz evinizde veya otel odasında içeceğinizi yudumlarken eşinizde yanınızda masaj ile rahatlıyor.

  • Klasik Masaj: Klasik masajı sürekli yaptıran kişiler güne başlarken hep dinç ve zinde başlarlar. Klasik masajın özelliği vücuda çeviklik sağlamasıdır. Bu masaj türü güzel ve besleyici yağlar eşliğinde yapıldığında etkisi çok daha fazla ve yoğun olur. Klasik masaj sayesinde tüm sinirleriniz dinlenir ve stresten eser kalmaz.
  • Sıcak Taş Masajı: stresi tamamen yok eden ve aynı zamanda ağrıları azaltıp hatta yok eden bir masaj türüdür sıcak taş masajı. Bu masajda ısıtılmış ya da soğutulmuş volkanik taşlar vücudunuzun belirli bölgelerine yerleştirilerek uygulanır. Bu masaj sayesinde en zor anlarda dahi sinirlerinizi kontrol edebilir ve vücut ağrıları ile savaşmak zorunda kalmazsınız.
  • Spor Masajı: Özellikle sportif aktiviteler ile uğraşan kişilerin ihmal etmemesi gereken bir masaj türüdür. Kasları gevşetip özellikle kaslara yönelik bir masajdır. Bu masaj ile, kaslarınızı çok daha rahat hissedecek kasılma ve çekilme dertleri ile uğraşmayacaksınız.
  • Aromaterapi Masajı: aromaterapi masajı vücudu uyaran, gençlik, güzellik, rahatlık ve huzur veren bir masaj türüdür. Tamamen doğal bitki özlerinden elde edilen yağlar ile uygulanan bu masaj türü ile tamamen yenilenmiş bir vücuda ve sinir sistemine sahip olabilirsiniz.
  • Shiatsu Masajı: Shiatsu masajı genelde ağrı ve sancı çeken kişiler için önerilen bir masaj türüdür. Bu masajın en büyük özelliği deri altı ve deri dokusu üzerine parmak ve vücudun farklı yerleri ile yapılmasıdır.
  • Thai Masajı: bu masajın geçmişi çok eski tarihlere dayanmaktadır. Kesinlikle çıplak ya da yatakta yapılmayan Thai masajının kökeni Tayland’a dayanmaktadır. Bu masaj türünde genelde gerdirme hareketleri ile vücut rahatlatılır.

One Response to Evli Çiftlere Üçüncü Masaj Çeşitleri

  1. koray dedi ki:

    detay bilgi alabilirmiyim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güvenlik kamerası