Hakkımda

Emre Çalı , 1989 izmir doğumluyum. 2009 yılından itibaren İstanbul’da yaşıyorum. Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. 2013 yılından itibaren İstanbul ve yakın illerde, kendi yerimde veya otelde bireysel olarak, kişiye özel masaj terapileri uyguluyorum. Yurt içi ve yurt dışında bir çok eğitim kurumunda kurs ve eğitimlere katıldım.

Aldığım

Eğitimler;

İSMEK: ( Klasik Masaj )

kartal Mesleki Eğ. Kurumları: ( Klasik İsveç Masajı, Thai, Shiatsu, Refleksoloji ve Sıcak Taş Masajı )

izmir İl Spor Müdürlüğü: ( Spor Masajı )

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi: ( Cilt Bakımı, Yüz ve Dekolte Masajı )

Centro Metamorfose – Rishikesh/Hindistan: ( Tantra Masajı )

Masajın her alanında ve her türünde bulunmaya çalışıyorum. Uyguladığım masajlar arasında; Klasik Masaj, Anti Selülit Masajı, Aromaterapi Masajı, Dört El Masajı, Thai Masajı, Shiatsu Masajı, Refleksoloji Masajı, Spor Masajı, Sıcak Taş Masajı bulunmaktadır. Klasik Masajı 64 farklı teknik ile 1,5 saatlik bir sürede yapıyorum. SPA salonlarından farklı olarak, çok fazla teknik kullanarak ve süreyi uzun tutarak, masajdan maksimum fayda almanızı sağlıyorum. Ayak ucunuzdan başınıza kadar tüm kaslarınızın gevşediğini, rahatlığı tüm vücudunuzda hissettiğinizi göreceksiniz. Kullandığım masaj yağları, yoğun A ve E vitamini içeren, cildi besleyici, alerji yapmayan, Sağlık Bakanlığı onaylı aromatik özellikli yağlardır. Masaj Terapistleri için zorunlu olan “Hijyen Eğitimi” sertifikasına sahip olmakla birlikte, düzenli olarak sağlık kontrollerimi de yaptırmaktayım. Temas yoluyla bulaşan herhangi bir hastalığım bulunmamaktadır.

Evlere Masaj isminde bir site açmaktaki amacım; bir çok kimse spa salonuna gitmek yerine, kendi yerinde masaj yaptırmayı tercih ediyor. Profesyonel anlamda, bireysel hizmet veren Masör fazla olmadığı için, ben de bu şekilde özel hizmet vermeyi uygun gördüm. Fazla zamanı olmayanlar ya da “Zaten yorgunum, bir de masaj salonuna giderek daha da yorulmak istemiyorum” diyenler için, gerekli ürünler ile beraber kendi yerinize gelerek, randevu sistemi ile masaj hizmeti veriyorum. Zaten İstanbul gibi bir yerde trafik problemini düşünürsek, 1 saatlik masaj için 3 – 4 saat trafik çilesi çekmek yerine, Evinde Masaj Yaptırmak bir çok kişiye daha mantıklı gelmekte. Masaj yaptırmayı düşünüyorsanız iletişim numaramdan irtibata geçebilirsiniz.

güvenlik kamerası